O nas

Strona główna / O nas

Kilka słów o naszej firmie

Poznaj naszą firmę

Firma STAR-POL Anna i Mariusz Starek zaczęła produkcję pieczarki w marcu 2010 r. Zlokalizowana jest w miejscowości Osiny 30 w gminie Chodel, województwo lubelskie.

Specjalizujemy się w produkcji pieczarki świeżej z przeznaczeniem za rynek lokalny i zagraniczny. Uprawy prowadzone są na podłożu fazy III .Zakład produkcyjny posiada 12 nowoczesnych hal uprawowych o łącznej powierzchni 6720 m2. W skład obiektu wchodzą również pomieszczenia biurowe i socjalne. Miesięcznie produkujemy do 150 ton pieczarki białej na rynek świeży. Nasz towar pakowany jest w pojemniki o różnej pojemności, w zależności od potrzeb Klientów. Naszym priorytetem jest dostarczenie towaru najwyższej jakości.
Czuwają nad tym nasi doświadczeni i wykwalifikowani Pracownicy. Zbiór odbywa się wyłącznie ręcznie, z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych i higienicznych.

Posiadamy certyfikat Global G.A.P.,co oznacza, że dbamy o bezpieczeństwo oraz higienę całego procesu produkcyjnego.
Uprawa pieczarek prowadzona jest w nowoczesnych, klimatyzowanych halach z pełnym komputerowym sterowaniem klimatu co umożliwia nam stabilną, całoroczną uprawę pieczarki najwyższej jakości. Dzięki temu w naszej produkcji nie ma sezonowości i klienci otrzymują pieczarkę przez cały rok.